ATALANTA F.C. – MANCHESTER UNITED F.C.

A Bajnokok Ligája csoportköre folytatódik. Az F csoportban a nap rangadójaként a botladozó Manchester United látogat az Atalantához. Az előző fordulóban egy elképesztő mérkőzésen az angol együttes győzni tudott Ronaldo utolsó pillanatban szerzett góljával. A bergamói együttes sérülésektől illetve Covid által sújtott kerettel állt ki. A vendégek a hétévégén legyőzték a Tottenham együttesét így Solskjear egyelőre maradt az edőzi székben. Igaz a kispad továbbra is inog alatta. A mai meccs esélyese a vendég alakulat.

Atalanta: Musso;Palonimo;Demiral;Roon;Zappacosta;Freuler;koopmeiners;Maehle;Pasalic;Ilicic;Zapata

Manchester United: De Gea; Wan-Bissaka;Baily;Varane;Maguire;Shaw;Pogba;McTominay;Fernandes;Rashford;Ronaldo

A mérkőzést a Manchester United kezdte. 5.perc: McTominay lövését blokkolta a védelem. 12.perc. Zapata lőtt okos gólt 1:0! 20.perc: Pogba labdáját Ronaldo fejelte centikkel a kapu mellé. 32.perc: Zapata hagyott ki nagy ziccert, az ezt követő sarokrúgásból helyzet már nem alakult ki. 35.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 38.perc: Varane sérült meg helyére Greenwood érkezett. 40.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 46.perc: Fernandes labdáját Ronaldo lőtte a hálóba 1:1!

A második félidőt az Atalanta kezdte. A félidőben Pasalic helyére Djimisti állt be. 51.perc: McTominay sárgult be. 56.perc: hazai találat melyet les miatt nem adtak meg. 58.perc: a hazaiak ezúttal ár érvényes gólt szereztek 2:1! 69.perc: Pogba helyére Matic állt be illetve Rashford helyére Cavani állt be. 71.perc: Ilicic helyére Muriel érkezett. 72.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 79.perc: hazai szöglet melyet követően Zapata hagyott ki helyzetet. 86.perc. Zapata hagyott ki nagy ziccert De Gea bravúrral védett. 87.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 88.perc: Sancho és De Beek érkezett McTominay és Fernandes helyére. 91.perc: Ronaldo kapott kitűnő labdát majd lőtt a hálóba 2:2! ezzel ért véget a találkozó.

Az első játékrészben a vendégek kezdtek jobban ám a vezetést az Atalanta szerezte meg. A félidőben mindkét együttes alakított ki helyzeteket s a félidő végén Ronaldo egalizálta az állást. A második játékrészben az Atalanta megszerezte a vezetést majd több ziccert hagytak ki ám végül Ronaldo ki tudott egyenlíteni. Összességében jó mérkőzést láthatunk.