HORVÁTORSZÁG – MAROKKÓ

A VB utolsó előtti mérkőzésén Európa és Afrika csap össze a bronzmérkőzésen. Horvátország Argentínával szemben maradt alul míg Marokkót Franciaország fektette két vállra. A mai mérkőzés esélyese az előző VB ezüstérmese Horvátország. Érdekes mérkőzés előtt állunk.

Horvátország: Livakovic;Perisic;Gvardiol;Sutalo;Stanisic;Majer;Modric;Kovacic;Orsic;Kramaric;Livaja

Marokkó: Bono;Allah;Dari;Yamiq;Hakimi;Amrabat;Sabiri;Khannous;Ziyech;Nesyri;Boufal

A mérkőzést Horvátország kezdte. 3.perC: horvát szöglet helyzet nélkül. 7.perc: Perisic passzolt Bvardio elé aki  a kapuba lőtt. 9.perc: Dari fejelt a hálóba 1:1! 16.perc: horvát szöglet melyet követően Orsic lőtt kevéssel a kapu mellé. 24.perc: Modric lőtt kevéssel a kapu mellé. 33.perc: Boufal hagyott ki helyzetet. 36.perc: marokkói szöglet helyzet nélkül. 37.perc: marokkói szöglet helyzet nélkül. 42.perc: Orsic fejelt a hálóba 2:Livaja helyére Petkovic állt be majd 1!

A második félidőt Marokkó kezdte. A félidőben Chair állt be Sabiri helyére. 47.perc: Orsic lőtt kevéssel a kapu mellé. 48.perc: horvát szögletek helyzet nélkül. 54.perc: Modric szögletéből helyzet nem alakult ki. 56.perc: Khannous helyére Ounahi állt be. 61.perc: marokkói szöglet helyzet nélkül. 62.perc: Kramaric helyére Dalic állt be majd Zaroury állt be Boufal helyére majd Benoun állt be Dari helyére. 66.perc: Livaja helyére Petkovic állt be majd Majer helyére Pasalic és Yamiq helyére Amallah. 69.perc: Ounahi sárgult be. 74.perc: Gvardiol hagyott ki helyzetet majd a másik kapunál Nesyri hagyott ki ziccert. 83.perc: horvát szöglet helyzet nélkül. 84.perc: Amallah sárgult be. 87.perc: Kovacic lőtt kevéssel a kapu mellé. 95.perc: Jakic állt be Orsic helyére. 96.perc: Allah hagyott ki helyzetet, kevéssel a kapu mellé lőtt.

Az első játékrészben gyors gólváltással indult a mérkőzés. Majd mindkét oldalon akadtak helyzetek. A horvát válogatott újabb találata mint végül kiderült a mérkőzést is eldöntötte. A második félidőben mindkét gárda aktívan focizott, rengeteg helyzetet alakítottak ki igaz gól egyikből sem született. Kitűnő összecsapást láthattunk.