INTERNACIONALE F.C. – REAL MADRID F.C.

A Bajnokok Ligája 4. fordulójának kiemelkedő összecsapása lesz amikor az Inter hazai pályán fogadja a Real Madrid gárdáját. Az előző fordulóban némi meglepetésre nyert a Madrid otthon igaz a mostani meccs különösen nehéz lehet a vendégeknek, hiszen Ramos Varane illetve Vinicius is sérült valamint Hazard játéka is erősen kérdéses. Zidane emiatt szóvá is tette a feszített menetrend veszélyeit. A hazaiaknál Lukaku játszani fog minden bizonnyal így az olasz együttes esélye nagyobb lesz a győzelemre mint az előző fordulóban. Érdekes jó mérkőzés vár a szurkolókra.

Inter: Handanovic;Bastoni;Vrij;Skririnar;Hakimi;Barella;Gagliardini;Vidal;Young;Martinez;Lukaku

Real Madrid: Courtois;Carvajal;Varane;Nacho;Mendy;Odegaard;Kroos;Modric;Lucas;Mariano;Hazard

A mérkőzést a Real Madrid kezdte. 2.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 7.perc: Hazard büntetőjét Handanovic nem tudta védeni 0:1! 13.perc: Lucas lőtt a kapu mellé kevéssel. 19.perc: Gagliardini sárgult be. 27.perc: két vendég szöglet helyzet nélkül. 32.perc: Vidal előbb reklamálásért besárgult majd tovább szövegelt így piros lappal hagyta el a játékteret. 37.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 46.perc: újabb madridi szöglet helyzet nélkül. Ezzel ért véget a félidő.

A második félidőt az Inter kezdte. A félidőben BAtoni helyére D’Ambrosio állt be illetve Martinez helyére Perisic. 50.perC: vendég szöglet helyzet nélkül. 53.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 58.perc: vendég szöglet gólhelyzet nélkül. 58.perc: Casemiro érkezett Odegaard helyére illetve Mariano helyére Rodrygo. 59.perc: Hakimi talált saját kapujába 0:2! Eldőlt. 64.perc: Hakimi helyére Sanchez állt be. 69.perc: Lucas lőtt kevéssel a kapu mellé. 78.perc: egy vendég majd egy gyors hazai szöglet helyzet nélkül.82.perC: Perisic lőtt a kapu mellé kitűnő szögből. 86.perc: Sensi sárgult be. 87.perc: Lukaku helyére Eriksen állt be. Több helyzet nem alakult ki.

Az első játékrészben a vendégek jól kezdte. Hazard találata után ébredt a hazai gárda ám Vidal fegyelmezetlensége sokba kerül úgy fest az együttesnek, hiszen a gól hátrány mellé egy emberhátrány is párosul. A második félidőben a vendégek lőttek még egy gólt s vigyáztak ne kapjanak egyet. Megérdemelten nyert a Real Madrid.