OLASZORSZÁG – MAGYARORSZÁG

A Nemzetek Ligája 2. csoportmérkőzésén válogatottunk idegenben fog pályára lépni Olaszországban. Az Olasz válogatott a Németekkel játszott döntetlent az előző fordulóban míg a Magyar Válogatott bravúrral győzte le az Angol válogatottat. A mai találkozó esélyese a hazai gárda ám hazánk fiai bárki ellen képesek a jelek szerint meglepetés eredményt szállítani. Kitűnő összecsapás előtt állunk.

Olaszország : Donnarumma;Spinazzola;Bastoni;Mancini;Calabria;Barella;Cristante;Pellegrini;Politano;Gnonto;Raspadori

Magyarország : Dibusz;Lang;Orban;Szalai;Nego;Nagy;Schafer;Nagy;Szoboszlai;Sallai;Szalai

A mérkőzést Olaszország kezdte. 2.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 11.perc: vendég szöglet melyből helyzet nem alakult ki. 15.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 21.perc: hazai szöglet melyet követően Mancini került helyzetbe ám ziccerben hibázott. 26.perc: Sallai lövését Donnarumma védte bravúrral. 27.perc: vendég szögelt helyzet nélkül. 30.perc: Barella lőtt szép gólt a bal felső sarokba 1:0! 36.perc: hazai szöglet melyből gólveszély nem alakult ki. 45.perc: Pellegrini kapott jó labdát majd lőtt a hálóba 2:0! Eldőlni látszik  a találkozó.

A második játékrészt Magyarország kezdte. 52.perc: hazai szöglet melyet követően Sallai lövését kellett Donnarummának védenie. 54.perc: két magyar szöglet helyzet nélkül. 56.perc: Politano lőtt a keresztlécre. 58.perc: Nego helyére Fiola állt be majd Nagy helyére Styles állt be. 61.perc: Mancini menteni próbált ám végül saját kapujába lőtt 2:1! 64.perc: Barella sárgult be. 66.perc: Pelegrini helyére Locatelli állt be. 70.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 71.perc: Schafer sárgult be. 75.perc: Spinazzola helyére Dimarco állt be majd 76.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 78.perc: ismét vendég szöglet helyzet nélkül. 81.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 81.perc: Nagy helyére Bolla állt be majd Zerbin állt be Raspadori helyére és Barella helyére Tonali állt be. 87.perc: Vancsa állt be Scher helyére illetve Szalai helyére Martin állt be. 88.perc: Locatelli lövését Dibusz védte bravúrral. 92.perc: Cristante sárgult be.

Az első játékrészben mindkét gárda nagy elánnal vetette bele magát a mérkőzésbe. A játékot a hazaiak uralták ám válogatottunk nagyon jól állta a sarat. A félidő közepén egy szenzációs találat azonban megálljt parancsolt a magyar válogatottnak oly annyira, hely a szünetre már 2 gól volt a hazai előny. A második játékrészben a hazai válogatottnak akadtak veszélyes helyzetei ám válogatottunk szépíteni tudott sőt bizonyos szakaszokban a mérkőzést is irányította. Összességében jó mérkőzést láthattunk ahol a magyar válogatott idei egyik legjobb produkciójával rukkolt elő.