MANCHESTER UNITED F.C. – BRETNFORD F.C.

A Premier League 8. fordulóját játsszák a hétvégén. Különösen gyenge produkciót tett le eddig a Manchester United az asztalra a Premier Leaguet illetve a Bajnokok Ligáját illetően. A két sorozatban már 6 vereséget számlálnak amely negatív rekord a klub életében. Az eltiltások sérülések már a szezon eleje óta nehezítik a klub életét ám ez nem mentség a kritikán aluli játékra s eredményekre. A Brentford mindig nehéz ellenfélnek bizonyult a Unitednak s a mai napon bizony egy esetleges vendég siker Erik Ten Hag edző alól is kihúzhatja a kispadot. A két klub között Eriksen személye mint közös pont jelenik meg. Érdekes összecsapás előtt állunk.

Manchester United : Onana;Lindelöf;Evans;Dalot;Maguire;Casemiro;Amrabat;Rashford;Mount;Fernandes;Hojlund

Brentford : Strakosa;Ajer;Pinnock;Collins;Hickey;Janet;Norgaard;Jensen;Rasmussen;Mbeumo;Wissa

A mérkőzést a Manchester United kezdte. 10.perc: Hickey sárgult be. 11.perc: kt hazai szöglet melyekből helyzet nem alakult ki. 16.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 20.perc: úabb hazai szöglet veszély nélkül. 26.perc: Jensen gyenge lövése talált utat a kapuba 0:1! Az első valamire való helyzetéből vezetést szerzett a vendég gárda. 42.perc: két hazai szöglet melyből a vendégek tudtak kontrázni a kontra végén ők végeztek el szögletet melyből helyzet nem alakult ki.

A második játékrészt a Brentford kezdte. A félidőben Eriksen váltotta Casemirot. 48.perc: Norgaard sárgult be. 63.perc: Antony állt be Mount helyére illetve Garnacho váltotta Rashfordot. 65.perc: Collins és Janlet sárgultak be. 70.perc: Janlet helyére Onyeka állt be majd Wissa helyére Maupay állt be és Lindelöf helyére Martial. 79.perc: Maupay sárgult be. 83.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 84.perc: Ghoddos váltotta Jensent. 84.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 87.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 88.perc: Amrabat helyére McTominay állt be. 90.perc: Martial találatát les címán anulálták. 93.perc: McTominay lőtt okosan a bal alsó sarokba 1:1! 97.perc: Maguire előre fejelt labdáját McTominay juttatta a hálóba 2:1! Ezzel ért véget a mérkőzés.

Az első félidőben a vendégek meg tudték szerezni a vezetést. A hazaiak sokat küzdöttek de az ellenfélen túl leginkább saját magukkal. A második játékrészben úgy tűnt nem változik az eredmény ám végül McTominay megmentetta csapat s Ten Hag becsületét.

A.C. MILAN – INTERNACIONALE F.C.

A Bajnokok Ligája másik elődöntőjében a Milan hazai pályán a szintén hazai pályán pályára lépő …