MANCHESTER CITY F.C. – ATLETICO MADRID F.C.

A Bajnokok Ligája negyeddöntőivel folytatódik a tavasz. A mai este során rögtön egy pikáns párosítás szemtanúi lehetünk. A Manchester City otthon fogadja az Atlaetico Madrid gárdáját. A spanyol együttes szinte hazajár Manchesterbe hiszen az nyolc közé jutásért a Manchester United-et búcsúztatták ráadásul épp Manchesterben győzve. A Manchester City ugyanakkor kitűnő formában játszik s nehezen elképzelhető, hogy győzni tudjon mint pár hete az Old Traffordon. Jó mérkőzés előtt állunk.

Manchester City: Ederson;Cancelo;Ake;Laporte;Stones;De Bruyne;Rodri; Gündogan;Silva;Sterling;Mahrez

Atletico Madrid: Oblak;Vrsaljko;Felipe;Savic;Mandava;Lodi;Koke;Kondogbia;Llorente;Felix;Griezmann

Az első félidőt a Manchester City kezdte. 12.perc: hazai szöglet melyet követően helyzet nem alakult ki. 13.perc: Silva esik el gyanús körülmények között a 16-oson belül ám nincs büntető. 14.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 22.perc: ismét hazai szöglet helyzet nélkül. 31.perc: hazai szöglet melyből találat nem született. 40.perc: De Bruyne esett a 16-oson belül de ezúttal sem ítélt büntetőt a bíró.

A második félidőt az Atletico Madrid kezdte. 48.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 50.perc: ismét hazai szöglet helyzet nélkül. 56.perc: De Bruyne lövését Oblak védte bravúrral. 59.perc: hazai szöglet gólveszély nélkül. 60.perc: Koke helyére Paul állt be majd Griezmann helyére Correa állt be és Llorente helyére Chuna állt be. 64.perc: 64.perc: Laporte fejelt kevéssel a kapu mellé. 68.perc: Sterling helyére Jesus állt be majd Gündogan helyére Grealish állt be és Mahrez helyére Foden. 69.perc: De Bruyne lőtt Foden passzát követően a hálóba 1:0! 74.perc: újabb hazai szöglet helyzet nélkül. 81.perc: Felix helyére Lemar érkezett. 83.perc: Correa és Jesus sárgultak be. 92.perc: Vrsaljko illetve Ederson sárgultak be. Ezzel ért véget az összecsapás.

Az első játékrészben a hazaiak gyakorlatilag egy kapuztak igaz nagy helyzetig nem jutottak. A  vendégek gyakorlatilag őrizték a 0:0-át!! A második félidőben a Manchester City ott folytatta ahol abba hagyta. Sok szögletet végeztek el ám a vendégek rendre jól védekeztek. A cseréket követően végül sikerült megszereznie a vezetést a hazaiaknak. A mérkőzést végig kézben tartotta a City a vendégeknek helyzetük sem volt.